Z vlastní zkušenosti víme, jak časově náročné je pronajímat byt přes Airbnb, Booking.com, atd. Jsme tu pro vás, o vše se profesionálně postaráme a vy si můžete bez starostí užívat příjmu z krátkodobých pronájmů.  

Vytvoříme online nabídku vašeho bytu na 35+ platformách, postaráme se o komunikaci s hosty, zajistíme check-in, úklid a údržbu bytu. S easyBNB bude váš byt v dobrých rukou.

easyBNB inzeruje byty na Airbnb, HomeAway, TripAdvisor, Booking.com a 30 dalších platformách. Jsme flexibilní a vypracujeme model, který bude co nejlépe vyhovovat právě vám. Uvedení nabídky na všech platformách umožní maximalizovat váš příjem. V průběhu celého procesu vám budeme k dispozici k zodpovězení vašich dotazů.

Vždy na konci měsíce vypočítá easyBNB příjem z každého pobytu. Na základě cenového balíčku, který si náš klient vybere, začíná naše provize na 15 % + DPH za každý pobyt. V průměru si naši klienti vydělají o 30 % až 50 % více oproti dlouhodobému pronájmu.

Pokud jste naším klientem, máte přístup ke kalendáři vašeho bytu. Můžete si tak blokovat termíny pro své osobní využití, pro rodinu či přátele. Byt pro vás bude vždy připraven.

Rádi váš byt navštívíme a odhadneme, jak by se uchytil na trhu s krátkodobými pronájmy. Hosté často rádi pobývají mimo Prahu 1, aby získali lepší cenu. Pošlete nám email a můžeme to spolu prodiskutovat!

Proč easyBNB ?

EasyBNB je specialistou na poli krátkodobých pronájmů. Naše know-how je tak úspěšné, že v současné době spravujeme byty klientům nejen v Praze, ale také ve španělském Madridu a řeckých Aténách. Společnost byla založená skupinou přátel a vášnivých cestovatelů. Na základě svých vlastních zkušeností s poskytováním bytů ke krátkodobému ubytování a využíváním těchto služeb při svých cestách jsou schopni poskytnout svým klientům ten nejlepší servis a hostům nezapomenutelný pobyt.

10 výhod spolupráce s easyBNB

1. easyBNB je jednou z prvních společností v Praze, která poskytuje celkový servis manažerům krátkodobých pronájmů a vlastníkům nemovitostí

2. Ubytovali jsme již tisíce hostů z více než 80 zemí

3.  Pro pohodlí našich klientů a hostů máme přátelský tým, který hovoří několika světovými jazyky

4. Víme, jak Airbnb a další platformy fungují a máme s těmito společnostmi vynikající vztahy

5. Pomůžeme vám navýšit výnos z vaší nemovitosti a viditelnost online nabídky, abyste měli více rezervací a vynikající hodnocení

6. Jsme k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu – nemusíte reagovat na pozdní zprávy či hovory

7. Vyřídíme za vás platbu městských poplatků, hlášení hostů cizinecké policii, či pomůžeme s přípravou podkladů pro daňové přiznání

8. Soustřeďte se na vaše podnikání, rodinu, či koníčky. Starost o správu vaší nemovitosti převezmeme za vás

9. Zákazníci jsou u nás vždy na prvním místě a proto jsme odhodláni zajistit jejich spokojenost za každou cenu. Čím více spokojených zákazníků, tím více rezervací

10. Neustále hledáme nové způsoby, jak vylepšit a optimalizovat nabídky nemovitostí a navýšit tak příjmy našich klientů